Konkurs „Kupą Mości Panowie”

OD 13 MARCA DO 31 grudnia 2017 r. będzie trwał konkurs polegający na wprowadzeniu jak największej liczby nowych członków do naszego Klubu. Każdy kto wprowadzi minimum  10 członków (którzy opłacą swoje składki za min 6 miesięcy) będzie zwolniony z opłaty składek członkowskich w całym roku 2018. Jako, że z konkursem startujemy dopiero teraz to każdy kto wprowadzi do końca roku minimum 5 nowych członków (którzy opłacą swoje składki za min 6 miesięcy) zostanie zwolniony z opłaty składek członkowskich za pierwsze pół roku 2018.

Uwaga!!! Nowy członek na dole deklaracji ( pod podpisem) musi czytelnie wpisać imię i nazwisko osoby wprowadzającej.

Powalczmy o darmową strzelnicę! Jak będzie nas w Klubie 400 to nie będzie opłat za wejście.

Dla najlepszych będą dodatkowe BONUSY.